Jak za darmo dodać ogłoszenie na ogólnopolskim serwisie nieruchomości NoweKlucze.pl ?

Dodawanie darmowych ogłoszeń nieruchomości na ogólnopolskim serwisie nieruchomości NoweKlucze.pl jest banalnie proste! Dziś krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces dodawania darmowego ogłoszenia na NowychKluczach.pl!

 

DODAJ OGŁOSZENIE NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO W KILKU PROSTYCH KROKACH:

 

1. Wejdź na NoweKlucze.plogólnopolski serwis z ogłoszeniami nieruchomości za darmo. Kliknij w ikonę znajdującą się w prawym górnym rogu strony: DODAJ OGŁOSZENIE ZA DARMO.

2. Jeżeli nie masz jeszcze konta na serwisie NoweKlucze.pl, kliknij w odpowiednie okienko: NIE MAM JESZCZE KONTA, znajdujące się poniżej ikony: zaloguj się.

3. Pojawi się krótki formularz rejestracji. Musisz podać podstawowe dane: nazwę użytkownika, adres e-mail oraz bezpieczne hasło.

4. Teraz zobaczysz okienko potwierdzające poprawność rejestracji wraz z informacją, że na podany przez Ciebie adres e-mail został wysłany link do aktywacji konta na naszym serwisie nieruchomości NoweKlucze.pl

5. Odbierz pocztę i kliknij w bezpieczny link aktywacyjny, aby potwierdzić rejestrację konta na serwisie nieruchomości NoweKlucze.pl!

6. Teraz zostaniesz przeniesiony z powrotem na stronę NoweKlucze.pl, gdzie pojawi się przycisk, dzięki któremu będziesz mógł aktywować swoje konto na serwisie z darmowymi ogłoszeniami nieruchomości.

7. Gratulujemy! Właśnie założyłeś darmowe konto na naszym serwisie z ogłoszeniami nieruchomości NoweKlucze.pl. Od teraz możesz w pełni korzystać z serwisu, dodawać bezpłatne ogłoszenia. Wystarczy kliknąć w przycisk znajdujący się w górnym prawym rogu strony: DODAJ OGŁOSZENIE ZA DARMO.

8. Wybierz kategorię ogłoszenia i uzupełnij formularz wszystkimi niezbędnymi danymi, które dotyczą Twojej nieruchomości.

9. Pamiętaj, że im więcej danych wpiszesz, tym szybciej Twoje ogłoszenie trafi do pożądanego odbiorcy i dokonasz udanej transakcji!

10. Na koniec podaj dane kontaktowe do Ciebie – koniecznie e-mail i kliknij w przycisk ZAPISZ ZMIANY. Dostaniesz informacje, że Twoje ogłoszenie jest już aktywne i będzie aktywne przez miesiąc z możliwością przedłużenia tego terminu.

 

Przyjemnego i satysfakcjonującego korzystania z naszego serwisu z darmowymi ogłoszeniami nieruchomości NoweKlucze.pl!!!

 

Korzystamy z plików cookie - dowiedz się więcejclose