Deweloperzy

BUDLUX - Budujemy piękniejszy świat.

Firma Budlux to doświadczony gracz na rynku nieruchomości. Niezmiennie od 2006 roku zajmuje się profesjonalnym budownictwem osiedli domów jednorodzinnych wraz z infrastrukturą na terenie Legionowa i okolic. 

Klienci cenią Budlux przede wszystkich za wszechstronność i wysoką jakość podejmowanych inwestycji, jak i rzetelne wywiązywanie się z zawieranych umów. Niepowtarzalna architektura o wysokich walorach estetycznych i użytkowych wyróżnia firmę na tle konkurencji.  

Z pełną ofertą firmy Budlux można zapoznać się na prywatnej stronie internetowej. 

 

 

VERSOR - Domy marzeń.

Versor to firma wyspecjalizowana w budowie wysokiej jakości domów jednorodzinych w wyjątkowo niskich cenach. Podczas realizacji inwestycji, Versor zwraca szczególną uwagę na komfort klienta i dba o bezpieczeństwo zawieranej umowy, w której nie ma żadnych ukrytych kosztów. 

Firma Versor posiada ogromne doświadczenie poparte ukończonymi realizacjami i zadowoleniem setek klientów. Zdjęcia z realizacji domów, jak i szeroką ofertę firmy można znaleźć na stronie internetowej developera.

 

 

NOWE DOMY POLSKA - Nowocześnie i energooszczędnie.

Nowe Domy Polska to firma z 20-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi profesjonalistami z branży, Nowe Domy Polska oferuje kompleksową obsługę klienta już od momentu zakupu i weryfikacji działki, przez projekt, wsparcie architekta, uzyskanie niezbędnych zezwoleń, kredytowanie, budowę i komletne wyposażenie budynku, pozyskanie dotacji, odbiór techniczny, aż po ubezpieczenie budynku z gwarancją dojazdu fachowca w przypadku awarii. 

Głównym atutem firmy jest rzetelna realizacja budowy w oparciu o nowoczesną, energooszczędną technologię oraz gwarancja niezmienności cen. Nowe Domy Polska stawia domy terminowo, profesjonalnie i bez żadnych problemów. Dzięki stosowanym nowoczesnym technologiom, nawet zima i niskie temperatury nie wstrzymują budowy. Ukończone realizacje spełniają wszystkie standardy energooszczędności. Istnieje również możliwość budowy domu hybrydowego. 

Firma działa na Mazowszu, do 100 km od Warszawy. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej firmy: www.nowedomypolska.pl .

Korzystamy z plików cookie - dowiedz się więcejclose