O nas

NoweKlucze.pl - Z nami sprzedaż i znajdziesz swoje "Nowe Klucze".

Serwis NoweKlucze.pl to nowoczesny i zaawansowany system ogłoszeniowy, zaprojektowany w sposób przyjazny dla użytkownika. Z serwisu NoweKlucze.pl korzystają zarówno właściciele chcący sprzedać swoje nieruchomości, osoby poszukujące dla siebie odpowiedniego lokalu, jak i profesjonalni pośrednicy nieruchomości i developerzy.

 

 

Nieruchomości to nasza pasja.

 

Jesteśmy doświadczonym graczem na rynku nieruchomości. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem. Nie wydajemy milionów na promocję w Internecie, ale mamy kilku starych wyjadaczy, specjalizujących się w pośrednictwie nieruchomościowym od wielu lat. Na rynku nieruchomości czujemy się jak ryba w wodzie. 

 

 

Darmowe ogłoszenia nieruchomości dla indywidualnych użytkowników.

 

Każdego dnia poszerzamy grono naszych odbiorców. Wszystkim indywidualnym użytkownikom umożliwiamy bezpłatne korzystanie z naszego serwisu www.noweklucze.plZ myślą o naszych użytkownikach prowadzimy także Bloga NowychKluczy.pl, na którym regularnie zamieszczamy praktyczne porady, ciekawostki i nowinki ze świata nieruchomości.

 

 

Współpraca z developerami i biurami nieruchomości.

 

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi wyjadaczami z rynku nieruchomości. Dla developerów, biur nieruchomości i indywidualnych pośredników przygotowaliśmy najkorzystniejszą ofertę na rynku. Na naszym Facebook'u okazjonalnie organizujemy specjalne kampanie, umożliwiając darmowe korzystanie z naszego serwisu. Nasz serwis przyjmuje eksporty ogłoszeń. 

 

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Korzystamy z plików cookie - dowiedz się więcejclose