Urokliwa działka rolno-budowlana z WZ - Grodziec

Dodano: 9 października 2018
Lokalizacja
mazowieckie
pow. płoński
Czerwińsk nad Wisłą
Grodziec
Cena
350 000 zł
0 zł/m2
Ogłaszający
Pośrednik
Przeznaczenie
Na sprzedaż
Powierzchnia
0 m2
Media
Elektryczność
Rodzaj drogi dojazdowej
Utwardzona
Nawierzchnia drogi dojazdowej
Inne

Opis

Na sprzedaż nieruchomość rolno-budowlana w miejscowości Grodziec (gmina Czerwińsk nad Wisłą, powiat Płoński).

Nieruchomość o powierzchni 4,59 ha składa się z kilku działek ewidencyjnych i posiada nieregularny kształt zbliżony do prostokąta. Teren o długości ok. 520 m i szerokości ok. 95 m. Dzięki pofalowaniu terenu i częściowym zalesieniu działka zyskuje niepowtarzalny klimat. Otoczenie nieruchomości to tereny zalesione o powierzchni ok. 1800 ha.

Teren nieruchomości objęty jest prawomocnym pozwoleniem na budowę obejmującym budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego oraz trzy budynki gospodarcze (stajnię, stodołę i wolnostojący garaż). Bardzo ciekawy projekt domu oraz stajni na 15 boksów (budynek może być wykorzystany do innych celów).

Dotychczas nieruchomość była użytkowana rolnie. Na jej terenie znajduje się stare siedlisko (drewniany dom oraz garaż do wyburzenia). Zaletą tego terenu jest starodrzew w jego zachodniej części (ok. 2000 m2) oraz zagajnik leszczynowy.

Media:
Prąd - nowo wybudowane przyłącze elektryczne
Woda - studnia (objęta pozwoleniem na budowę)
Odprowadzanie ścieków - przydomowa oczyszczalnia (objęta pozwoleniem na budowę)

Otoczenie prezentowanej nieruchomości stanowią głównie lasy, tereny rolne oraz luźna zabudowa ( jednorodzinna oraz gospodarstwa rolne).

Prezentowana oferta jest idealna dla osób, które chciałby prowadzić stadninę koni lub gospodarstwo agroturystyczne. Alternatywę stanowi możliwość odsprzedania części nieruchomości pod zabudowę siedliskową (teren częściowo podzielony na działki ok. 3000 m2). W sąsiedztwie znajdują się nieruchomości z wydanymi warunkami zabudowy.

Dojazd:
Bardzo dobry dojazd z Warszawy drogą krajową nr 7.
Bezpośrednio przy działce droga gruntowa (łącznie odcinek gruntowy ma kilkaset metrów), poza tym drogi dojazdowe asfaltowe.

Płońsk 19,5 km, Czerwińsk nad Wisłą 12,5 km, Nowy Dwór Mazowiecki 27 km, granice Warszawy 47 km

JEŚLI JEDNAK TA OFERTA NIE SPEŁNIA TWOICH OCZEKIWAŃ, WEJDŹ NA STRONĘ www.mcn.biz.pl I ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE LUB NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ biuro@mcn.biz.pl !Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Kontakt

Osoba kontaktowa
Rafał Szakuro
Telefon
786 833 007
Korzystamy z plików cookie - dowiedz się więcejclose